יואב קורן עיצוב אלבומים
יואב קורן עיצוב אלבומים

אלבום תמונות מעוצב

אלבום תמונות מעוצב

הבן חגג בר מצווה לפני כמה חודשים ואתם רוצים שתישאר לכם מזכרת מקסימה מהאירוע? אם כך, זה שכל התמונות מופיעות בקבצים שונים זה לא תמיד מספיק, כי לעיתים כדאי גם לסדר הכול באלבום תמונות ממוחשב ויפה. השאלה היא איך עושים את זה, למי יש זמן לזה ואיך זה מתבצע בפועל, ובדיוק בשביל זה אני כאן! המומחיות שלי היא לעצב אלבומי תמונות ואתם יכולים לפנות אלי בכל עת כדי שאכין עבורכם מזכרת שתישאר לדורות.

 

איך יוצרים אלבום תמונות מעוצב בלתי נשכח?

המטרה של אלבום מעוצב היא לקחת את הזיכרון מהאירוע ולמקם אותו יפה, כך שבכל פעם כשתרצו תוכלו להיכנס לאלבום הזה ולהיזכר ברגעים היפים מהחגיגה. על מנת שניתן יהיה ליצור אלבום מיוחד צריך:

  • ידע וניסיון בתחום.

  • היכרות עם תוכנות ממוחשבות כדי לדעת כיצד לנצל את היכולות שלהן לטובת יצירת האלבום.

  • כישרון וידע בעיצוב

מדהים לראות כיצד לפעמים בחירת המקום המדויק לתמונה ישפיע על האופן שבו אנשים יזכרו חוויה מסוימת, ולכן, כשחשוב לנו איך נזכור אירועים מסוימים כדאי יהיה להזמין שירותי עיצוב אלבומים. 

 

איכות זו לא מילה גסה

את עצם העובדה שהיום הטכנולוגיה מסוגלת לעשות עבורנו דברים רבים כולנו יודעים, אך לא כולנו יודעים איך לנצל אותה לצרכים שבהם אנחנו מעוניינים. מי שמעצב אלבומים ממוחשבים מזה שנים יידע לא רק ליצור תוצר יפה ומיוחד אלא גם כיצד לעשות זאת בצורה איכותית שתחזיק מעמד לשנים רבות. מעוניינים בשירות של עיצוב אלבום עם תמונות שיקרות לליבכם? פנו אלי עוד היום ואשמח לתת לכם שירות מוביל בתחום. 

אלבום תמונות מעוצב של עדי ורוי

אלבום תמונות מעוצב של עדי ורוי

אלבום תמונות מעוצב - עדי וגיא

אלבום תמונות מעוצב - עדי וגיא

  • Facebook Clean
8ight

Designed, created & Powered by 8ight.co.il

​© 2015-2020 by Yoav Koren Design. all rights reserved.  Tel: +972 (0) 54 421 4278