יואב קורן עיצוב אלבומים
יואב קורן עיצוב אלבומים

עיצוב אלבום דיגיטלי

עיצוב אלבומים דיגיטליים

בשנים האחרונות אלבומים דיגיטליים הפכו להיות להיט גדול ואפשר להבין אתכם אם גם אתם מעוניינים בהזמנת שירות כזה. בדיוק בשביל זה אני כאן, כי השירות אותו אני מציע הוא עיצוב מיוחד של אלבום דיגיטלי מקורי לכל אחד מלקוחותיי.

 

האם לא כדאי לעצב אלבום לבד?

באופן טבעי אנשים רבים תוהים האם לא כדאי יהיה להם לעצב לבד את האלבום הדיגיטלי שלהם, אך חשוב לדעת שלא תמיד זו הבחירה הנכונה. בעיצוב של אלבום דיגיטלי צריך לשים לב לכמה פרטים כמו:

  • מקוריות ויציאה מהקופסא.

  • בחירת התמונות הנכונות.

  • סידור התמונות במרחב.

  • שיפור כל תמונה תוך הסתרת מה שצריך להסתיר והבלטת הנתונים היפים בה

את כל אלה לא כל אחד יוכל לעשות, כי חלק מהדברים נעשים בעזרת תוכנות ממוחשבות שצריך בהן הרבה ידע וחלק ניתן לבצע בעזרת הניסיון והכישרון. זה לא משנה אם מדובר על אלבום דיגיטלי שמיועד להיות אלבום חתונה, אלבום בר מצווה או אלבום עם תמונות מכל אירוע אחר, כי בכל מקרה עדיף שהוא יהיה מושלם. האלבום זה בסופו של דבר אחת מהמזכרות היפות ביותר מהחגיגה או מתקופה יפה בחיים ולכן כדאי להתייחס אליו בכובד ראש. 

 

מנציחים את הרגעים המרגשים

אומנם מי שעשה את העבודה הראשונים זה הצלם, או הצלמים, אך בסופו של דבר מי שקובע איך ייראה הזיכרון שלכם מהאירוע זה מעצב האלבום. לכן כדאי להקפיד את המשימה הזאת בידי מי שיש לו ידע וניסיון רב בתחום וזה בדיוק מה שאני מציע לכם, כך שאתם מוזמנים לפנות אלי בכל עת.

  • Facebook Clean
8ight

Designed, created & Powered by 8ight.co.il

​© 2015-2020 by Yoav Koren Design. all rights reserved.  Tel: +972 (0) 54 421 4278