יואב קורן עיצוב אלבומים
יואב קורן עיצוב אלבומים

אלבום חתונה דיגיטלי

אלבום חתונה דיגיטלי מעוצב

אין אירועים משמחים בחיים כמו חתונה ולכן ברור מדוע כולם רוצים שתישאר להם מזכרת יפה מהאירוע הזה. ראשית, מדובר על אירוע מרגש, ושנית, בדרך כלל משקיעים בהפקת החתונה לא מעט כסף ולכן ברור שרוצים גם שיישאר מזה משהו לעתיד. מי מאיתנו לא היה רוצה להראות את אלבום החתונה שלו לילדים? האמת היא שבסתר ליבנו כולנו מעוניינים בכך ומכאן החשיבות של הכנת אלבום חתונה דיגיטלי, ובדיוק בשביל זה אני כאן. 

 

עיצוב מקצועי 

כל אחד יכול להכין בימינו אלבום עם תמונות החתונה שלו, אפילו אם מדובר על אלבום דיגיטלי. כל מה שצריך זה רק להכיר את התוכנות שיכולות לסייע בכך, אך אם לרגע חשבתם שתוכלו לעשות את זה לבד ולהגיע לתוצאה מושלמת, טעות בידיכם. כדי ליצור אלבום בלתי נשכח צריך:

  • לדעת איך לנצל את תוכנות המחשב העסוקות בתחום.

  • לבחור את המיקום הנכון של כל תמונה.

  • לבחור את התמונות המתאימות ביותר לאלבום.

  • לבחור אלמנטים שונים של עיצוב כמו צבעים, גדלים וכדומה

 

אלבום איכותי שיחזיק מעמד לשנים 

המטרה בהכנת אלבום חתונה היא שהוא יהווה סוג של מזכרת לשנים, ולכן כדאי לבדוק איך עושים את זה. חלק מהשירות אותו אני מעניק ללקוחות שלי הוא ליצור עבורם אלבומים שיהיו לא רק מעוצבים ומיוחדים, אלא גם איכותיים. לכן חשוב לבדוק איך שומרים את האלבום והאם עושים לו כישורים שונים, ובכל זאת אשמח לתת לכם שירות. אני עוסק בכל מה שקשור לעיצוב דיגיטלי מזה שנים ואתם תראו שתצאו מרוצים מהאלבום שאכין עבורכם. 

  • Facebook Clean
8ight

Designed, created & Powered by 8ight.co.il

​© 2015-2020 by Yoav Koren Design. all rights reserved.  Tel: +972 (0) 54 421 4278