יואב קורן עיצוב אלבומים
יואב קורן עיצוב אלבומים

אלבום סיפור חיים

עיצוב אלבומי סיפור חיים

הינו תחום עיצוב אלבומים אשר הולך ותופס תאוצה רבה. חייכם כמשפחה מונצחים בתמונות רבות אשר נוצרו ברגעים חשובים, משמחים ולעיתים גם עצובים. הסיפור של המשפחה שלכם הינו הסיפור שלכם. של חייכם. וכמאמר הפתגם "תמונה אחת שווה אלף מילים" - אלבום סיפורי חיים שווה אלפי מילים וזיכרונות.

 

כמו שכל משפחה היא סיפור מיוחד במינו, כך גם כל אלבום סיפור חיים הוא סיפור בפני עצמו, סיפור של זיכרונות מרגעים חשובים במהלך חייהם של הקרובים אליכם יותר מכל - בני המשפחה שלכם. אלבום סיפור חיים מנציח את הרגעים החשובים באמת בחיי כל משפחה והוא ילווה אתכם שנים רבות. 

המשמעות של אלבום השורשים המשפחתי 

בשנים האחרונות ניתן לראות שלא מעט אנשים משקיעים ביצירת אלבומי שורשים לכל המשפחה, בין אם זה כולל שלושה דורות ובין אם זה כולל הרבה יותר דורות שחוזרים אחורנית. נשאלת השאלה מה נכון לעשות אחרי שאוספים את כל התמונות ביחד, שכן רק להחזיק אותן ככה סתם במגרה זה לא מספיק מכובד. לכן ברור מדוע גם אתם רוצים:


-    לאגד את כל התמונות בתוך אלבום 
-    ליצור זיכרון שיהיה לכם נעים להביט בו 
-    לעשות את האלבום הכי יפה שאתם יכולים 


אם אתם מחפשים איש מקצוע שיוכל לעזור לכם עם המשימה הזאת, דעו שהגעתם בדיוק למקום הנכון! קוראים לי יואב קורן ואני איש המקצוע שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים ליצור אלבום סיפור חיים שתמיד יהיה לכם נעים להיזכר בו. 

להגדלה, לחצו על התמונות.

>> לחצו לצפייה בבתמונות לפני העיבוד

  • Facebook Clean
8ight

Designed, created & Powered by 8ight.co.il

​© 2015-2020 by Yoav Koren Design. all rights reserved.  Tel: +972 (0) 54 421 4278