יואב קורן עיצוב אלבומים
יואב קורן עיצוב אלבומים

עיצוב אלבום תמונות

מעצב אלבום תמונות - יואב קורן

יש אירועים בחיים שלא היינו רוצים לשכוח כל כך מהר, כמו אירוע החתונה, בר מצווה או כל מיני חגיגות אחרות. לכן בדרך כלל עבור אירועים כאלה אנחנו מזמינים צלמים מקצועיים שיוכלו להגיע, לצלם ולתת לנו שירות מצוין, אך השאלה היא מה אנחנו עושים אחר כך עם כל התמונות. אם גם אתם תוהים איך להפוך את התמונות למזכרת נפלאה, דעו שהגעתם למקום הנכון, כי אצלי תוכלו להזמין שירו של עיצוב אלבום תמונות מיוחד ומושקע. מעבר לכך שהתמונה עצמה חשובה, וההתרגשות שלכם בה, חשוב לא פחות גם: 


-    העיצוב של התמונה 
-    השילוב שלה בתוך אלבום 
-    יצירתו של זיכרון שתמיד יהיה לכם נעים להתבונן בו 


אם יש עקרון שמנחה אותי בעיצוב אלבומי התמונות זה העיקרון של יצירתיות, יציאה מהקופסא וחשיבה אחרת. לכל זה אני מוסיף את העובדה שאני עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובתוכנות שונות של עיבוד תמונות, מה שמוביל בסופו של דבר לתוצאה יפה במיוחד. 

 

עיצוב אלבומי תמונות בהזמנה אישית

כל אלבום שאני מעצב מקבל אצלי יחס כאילו אני מעצב משהו בשבילי ובשביל המשפחה שלי. לכן אני משקיע מחשבה, תשומת לב וגם לא מעט זמן בכל יצירה שאני יוצר. אם יש לכם רעיונות שהייתם רוצים לשלב באלבום או שאולי הייתם רוצים שהוא יהיו מעוצב בדרך כשלהי, זה נהדר! נוכל להיפגש, לדבר, לראות דוגמאות ביחד וכך להפוך את החלום שלכם למציאות שאחר כך יהיה לכם נעים להיזכר בה לאורך השנים.

עיצוב אלבום תמונות לחתונה
עיצוב אלבום תמונות לבר מצווה
  • Facebook Clean
8ight

Designed, created & Powered by 8ight.co.il

​© 2015-2020 by Yoav Koren Design. all rights reserved.  Tel: +972 (0) 54 421 4278